Останні новини

Вирощування кукурудзи ПРИБУТОК чи НІ?

Для отримання високого врожаю зерна (а краще стабільного, як у «вологий рік», так і посушливий) перед покупкою насіння необхідно враховувати багато факторів, одним з основних є вибір ФАО гібридів.

Звертаємо вашу увагу при виборі гібридів кукурудзи на наступні фактори:

 Баланс урожайності та фінансових витрат на 1га., (обов’язково з урахуванням витрат на логістику та сушіння зерна).

СТАБІЛЬНІСТЬ_ Урожайність запропонованих нами гібридів у посушливі роки  (3-4 роки у товарних посівах) становила від 7 -8,5 т/га. (Базова волога 14%). В аномально вологий та температурно-некомфортний 2022 рік урожайність становила 8,7-9,8 т/га. (Базова вологість 14%).

ЗАТРАТНІСТЬ  Гібриди не інтенсивного типу (невеликі затрати по живленню).

ФІНАНСОВА ПРИВАБЛИВІСТЬ  Збирання з початку вересня дозволяє реалізувати кукурудзу по високій ринковій ціні.

СІВОЗМІНА  Озимі зернові отримують нову сівозміну.

Технологія обробітку ґрунту (no-till, мінімальна обробка) ресурси на техніку та пальне. Ранній посів за відносно низьких температур, відповідно раннє прибирання при оптимальній вологості.

Laboulet Semences презентация компании

Міцна сімейна компанія, яка була створена 135 років тому Ернестом ЛАБУЛЕ в місті Ерен (Франція, Пікарді) основною діяльністю якої було виробництво насіння конюшини.

На сьогоднішній день виробництво зросло та урізноманітнилось завдяки успішному пошуку нових ринків збуту і сфер використання продукції, і цим самим осягнувши повний і конкурентний перелік кормових культур.

У фірмі LABOULET нараховується більше  ніж 80 висококваліфікованих працівників,  які працюють  в головному офісів місті Ерен Франція, компанія також співпрацює з більш ніж 500 фермерських господарств по виробництву  високоякісного  насіння  сільськогосподарських культур. LABOULET також має виробничі площі в Монтелімарі  (на  півдні Франції), та власне  дочірнє  підприємство  в місті  Торн, яке займається виробництвом корму для птиці.